akhbarmohandesi.

آزمایشگاه فنی خاک در شهرستان های اصفهان , نایین , کاشان , شهرضا و گلپایگان دارنده شعبه است .

به نقل از صاحب و مالک نیوز ; مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان اصفهان اظهار‌کرد : 800 پروژه راه‌سازی سرزمین بوسیله آزمایشگاه فنی و مکانیکی محاسبه میگردد .


محمدعلی عباس‌زاده شامگاه قبلی در کناره نشست آموزشی ناظران دستگاه‌های اجرایی که در تالار اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار شد , اذعان کرد : این آزمایشگاه وظیفه در اختیار گرفتن کیفیت 800 پروژه راه‌سازی و عمرانی در مرحله مرز و بوم , 37 پروژه راه‌سازی و عمرانی در استان اصفهان به طور بی واسطه و 300 پروژه به طور غیر بی واسطه بر عهده داراست .


او افزود : این آزمایشگاه اولیه آزمایشگاه فنی خاک مرزوبوم باسابقه ی بالغ بر 50 سال و زیر لحاظ وزارت شیوه و شهرسازی است .


مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان اصفهان بابیان این که آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جمهوری اسلامی ایران براساس حالت دستگاه‌هایی را به دلیل پرورش روز افزون دانش در قضیه امکانات نوین آزمایشگاهی وارد مملکت نموده است , تیتر کرد : این عصر آموزشی با انگیزه ارتقای علم ناظران اداره نظام مهندسی , شهرداری و دهیاری برگزار شده‌است .


عباس‌زاده تبیین کرد : شاخص‌های بتن , آرماتور , آسفالت , زیرسازی آسفالت , مصالح ساختمانی و سد سازی که در ساخت پایانه های مترو هم به کار میرود می بایست با استاندارد آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک انطباق داشته باشد .


او یاد آورشد : آزمایشگاه فنی خاک در شهرستان های اصفهان , نایین , کاشان , شهرضا و گلپایگان دارنده شعبه است .


مهندسان ناظر می بایست ارتفاع قدمت پروژه‌ها را بسنجند

آزمون نظام مهندسی

مدیریت سازمان آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گلپایگان ذکر کرد : آنالیز بر پروژه‌های باند دوم خمین - گلپایگان , خوانسار - گلپایگان , 70 درصد تصفیه‌خانه آب گلپایگان و آسفالت محوطه آن و عملیات ژئوتکنیک در نصب گنبد مصلی و در دست گرفتن آسفالت روستاها و شیوه های مواصلاتی شهرستان از اقدامات این آزمایشگاه است .


محمدرضا یزدانی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک را یک کمپانی مدنی دانست و تصریح کرد : آزمایشگاه در مسئله در دست گرفتن کیفی مصالح ساختمانی و اختلاط بتن , آسفالت , آزمایشات صحرایی و ژئوتکنیک , مکانیک خاک و طرح فنداسیون ضرایب ز‌لزله فعالیت می کند .


او ادامه بخشید : مهندسان ناظر می بایست با تست فنی و مکانیک خاک , استحکام و ارتفاع قدمت پروژه‌ها را بسنجند .


مدیر سازمان آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گلپایگان به تعامل بین دستگاهی با سازمان بنیاد مسکن , آب و فاضلاب , شهرداری‌های سه شهر و اداره نظام مهندسی اشاره و از در دست گرفتن کیفیت پروژه‌های غرب استان دربرگیرنده بویین میاندشت , خوانسار , فریدون‌شهر و داران خبر اعطا کرد

+ نوشته شده در  دوشنبه 9 مرداد 1396ساعت 17:37  توسط نسرین معین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]